Благодійна організація 'Міжнародний благодійний фонд 'Надійні вітрила'

Як діти допомагають дітям: арт-модель благодійності

Як діти допомагають дітям: арт-модель благодійностіПісля нещодавної поїздки у нас ще вирує шквал отриманих емоцій, ми продовжуємо згадувати діток, окремі моменти і жалкуємо, що були обмежені часовими рамками, щоб більш повно насолодитися особистим спілкуванням, вони так багато хотіли розказати, а вислухати уважно ми не мали змоги.
Роздуми про життя нас не покидають.
Людина повинна оточувати себе прекрасним завжди і скрізь. Це головна суть людської натури і основне середовище існування.
Нам складно назвати роботою такі заняття. Це, швидше за все, спілкування, в якому живе частинка душі.
Роздивляємося дитячі роботи та аналізуємо їх.
Кожна робота несе в собі глибокий сенс, емоції, настрій і відчуття наближеності до чогось більшого, ніж реальний світ. Чогось нез'ясовно, але явного.
Так хочеться ,щоб для таких діток палітра й пензель стали ключем у світ уяви, яскравих фарб і неповторних вражень як для них, так і для споглядальників їх творчості. Ці роботи дійсно викликають захоплення і бажання ними володіти.
Висловлюємо вдячність натхненнику проекту народному депутату Руслан Сидорович, пану Роберт Окопов і його Art-studio "Творча Кухня", Ario Law Firm за фінансову допомогу та моральну підтримку. Світлана Колєснікова дуже вдячні за організацію і повне віртуальне супровід проекту. За те, що все відбулося без напрягу, чітко, злагоджено і на хвилі позитиву. Лариса Безуглова (Larisa Bezuglova) дякуємо за висвітлення події, моральну підтримку і позитивний настрій при виконанні проекту. Та нашим художникам Наталья Романова, Julia Pavlus. Маємо надію на продовження проекту.

 

http://www.ufb.org.ua/sektor-blagodijnosti/privatna-blagodijnist/novini-privatnoi-blagodijnosti-v-ukraini.htm?id=4826
Создан 08 янв 2017www.reliablecounter.com
recording studio mixing