Благодійна організація 'Міжнародний благодійний фонд 'Надійні вітрила'

"Чарівна скринька Святого Миколая" 2017
Вечір 18 грудня в 2017 році був чарівним і казковим особливо, адже в цей вечір відбулось дитяча феєрія "Чарівна скринька Святого Миколая" в Ірпінському центральному будинку культури присвячена для діток Ірпінської громади, які потребують підтримки.
На маленьких гостей свята та їх батьків чекали море сюрпризів: музичний оркестр, новорічний театр, хореграфічні колективи, шоу мильних бульбашок, хімічні експерименти, аніматори, інтерактивна програма, фотозона, подарунки і найголовніше - Святий Миколай, який уважно вислухав кожного і надав мудрих порад на прийдешній рік.
Організатори та гості свята висловлюють щиру подяку Ірпінському міському голові Карплюку Володимиру Андрійовичу за підтримку в організації свята, генеральному спонсору «Будівельній компанії МВ» та її директору Малхасяну Мєліку Вардановичу, а також спонсору заходу - компанії «НВО «Екософт», які регулярно підтримують традиції благодійництва в Ірпені, подаючи добрий приклад іншим представникам бізнесу та місцевого управління.
Неймовірна вдячність за всебічну підтримку та допомогу в організації свята - Відділу культури, національностей та релігій Ірпінскої міської ради.
Організатори свята: Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Надійні вітрила» та Event - агенство «All For You».
Добро завжди повертається сторицею! Тому бажаємо всім хто долучився до цьогорічної акції "Чарівна скринька Святого Миколая" - нехай Ваше уміння творити добро для громади Ірпеня приносить радість і позитивний відгук!

https://www.facebook.com/MagicSt.Nicholas
#MagicStNicholas
#ЧарівнаскринькаСвятогоМиколая
#Подарункидлядіток
#СвятодлядітокСоздан 19 дек 2017www.reliablecounter.com
recording studio mixing